Penzion Zámeček La Veneria

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
K Venerii 82, Valtice 69142

Romantické, 500 let staré sídlo Penzion Zámeček La Veneria leží v zámeckém parku Státního zámku Valtice v Lednicko-valtickém areálu na Jižní Moravě. Penzion, který byl v roce 2007 zrekonstruován, nabízí luxusní ubytování zámeckého stylu v pěti romanticky zařízených pokojích. Těšit se můžete na příjemné posezení na terase s možností grilování nebo ve vinném sklípku. Ze zahrady je přímý vstup do zámeckého parku, který je součástí světového dědictví UNESCO. Pro různé společenské, rodinné i firemní akce je k dispozici Rytířský sál pro 80 hostů. Součástí penzionu je i úschovna kol a recepce, která je v provozu non stop.
Parkování vozů je střeženo kamerovým systémem.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion Zámeček La Veneria On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Modrý pokoj
Oranžový pokoj
Lovecký apartmán
Květinový pokoj
Svatební pokoj

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si ze 3 pobytových balíčků nabízených v Penzion Zámeček La Veneria

Penzion Zámeček La Veneria Pokoje

Komfortní ubytování je nabízeno v celkem pěti pokojích v zámeckém stylu. Čtyři pokoje jsou situovány přímo v zámečku, a to „Modrý pokoj“, „Oranžový pokoj“, „Květinový pokoj“ a „Svatební pokoj“. „Lovecký apartmán“ se nachází v zahradě zámečku. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují dobovým nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým internetovým připojením.

Penzion Zámeček La Veneria Gastronomie

Zámeckou snídani si můžete vychutnat přímo na pokoji nebo v zahradě zámečku na terase. Ve vinném sklípku se můžete zúčastnit degustace výborných vín. Na přání hostů lze zajistit místa u stolu v restauraci Valtická rychta či dodat jídlo přímo na zámeček při posezení ve sklípku.

Penzion Zámeček La Veneria Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Penzion Zámeček La Veneria Dostupnost

Penzion Zámeček La Veneria je snadno dostupný vlastním automobilem, který mohou hosté parkovat na soukromém parkovišti hlídaném kamerovým systémem.

Penzion Zámeček La Veneria Okolí

Valtice leží v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji v Mikulovské vinařské podoblasti. V okolí penzionu můžete využít několika vinařských cyklostezek i turistických tras. Z unikátních historických památek můžete navštívit například zámek Valtice, zámek Lednice, Minaret, Rendez-vous, Janův hrad, Chrám Tří gracií a další.

Penzion Zámeček La Veneria Další informace

Pro pořádání svateb, firemních akcí a vinařských akcí slouží kongresové prostory s názvem Rytířský sál, Moravský sklep, Barokní sklípek a degustační sklep. Celková kapacita prostor je 250 osob. V druhém podzemí Zámečku La Veneria se nabízí možnost degustace vín valtického vinaře Romana Zapletala, která si lze také okamžitě zakoupit. V zámečku má svůj pravidelný meeting Rotary klub a své sídlo aristokratický nadnárodní řád Rytířů vína.

Penzion Zámeček La Veneria

K Venerii 82, Valtice
Zobrazit celou mapu